Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biuletyn
Informacji
Publicznej

www.bip.gov.pl
 
Strona główna . Mapa serwisu . Aktualności . Redakcja . Ogłoszenia
O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU PODMIOTOWE:
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia24691813788
2Zamówienia publiczne2320287858
3Podstawa działalności579053016
4Podstawa działalności579053016
5Strona Główna412012961
6Dane GTBS395632548
7Wyniki przetargów244802686
8Aktualności180212633
9Regulaminy154263289
10Jak załatwić sprawę143872771
11Działalność bieżąca130872640
12Opłaty123792402
13Zarząd119912264
14Majątek GTBS114502445
15Rada Nadzorcza107262256
16Zgromadzenie Wspólników98472482
17Organizacja93712256
18Najczęściej odwiedzane strony90763140
19Zarządzenia89432275
20Sytuacja finansowa88932239
21Forma prawna87762203
22Przedmiot działalności87102209
23Informacje nieudostępnione80182349
24Akty normatywne79772315
25Rejestry i ewidencja76512271
26Obsługa techniczna71842293
27Redakcja70472441
28Mapa serwisu68902113
29Informacje64072344
30Prawo lokalne63102323
31Organy59212362
32O Serwisie55982296
33RODO - klauzule informacyjne663256
©2006 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Biuletyn Informacji Publicznej jest częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

Powered by ICOR