Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biuletyn
Informacji
Publicznej

www.bip.gov.pl
 
Strona główna . Mapa serwisu . Aktualności . Redakcja . Ogłoszenia
O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU PODMIOTOWE:
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia23966013530
2Zamówienia publiczne2258327723
3Podstawa działalności562842876
4Podstawa działalności562842876
5Strona Główna408192848
6Dane GTBS384172452
7Wyniki przetargów234072581
8Aktualności174492530
9Regulaminy150513185
10Jak załatwić sprawę140272661
11Działalność bieżąca127112531
12Opłaty120402293
13Zarząd114242164
14Majątek GTBS111462336
15Rada Nadzorcza102562172
16Zgromadzenie Wspólników95242391
17Organizacja90362168
18Najczęściej odwiedzane strony87683029
19Zarządzenia86552169
20Sytuacja finansowa85702139
21Forma prawna85142094
22Przedmiot działalności83972106
23Akty normatywne76692200
24Informacje nieudostępnione76282247
25Rejestry i ewidencja73622167
26Obsługa techniczna69282185
27Redakcja68232334
28Mapa serwisu65942023
29Informacje61702240
30Prawo lokalne60872221
31Organy56612257
32O Serwisie53732200
33RODO - klauzule informacyjne400154
©2006 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Biuletyn Informacji Publicznej jest częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

Powered by ICOR