Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biuletyn
Informacji
Publicznej

www.bip.gov.pl
 
Strona główna . Mapa serwisu . Aktualności . Redakcja . Ogłoszenia
O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU PODMIOTOWE:
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia21936812227
2Zamówienia publiczne2103807120
3Podstawa działalności513252471
4Podstawa działalności513252471
5Strona Główna395002386
6Dane GTBS352592075
7Wyniki przetargów208002216
8Aktualności159962155
9Regulaminy138452762
10Jak załatwić sprawę129362291
11Działalność bieżąca116662145
12Opłaty109951952
13Majątek GTBS101691957
14Zarząd98691818
15Rada Nadzorcza88791832
16Zgromadzenie Wspólników84942034
17Organizacja80821770
18Najczęściej odwiedzane strony79782694
19Zarządzenia77741834
20Forma prawna76691751
21Sytuacja finansowa76271783
22Przedmiot działalności74331769
23Akty normatywne68361863
24Informacje nieudostępnione67011920
25Rejestry i ewidencja64901850
26Obsługa techniczna60741825
27Redakcja60171981
28Mapa serwisu57811663
29Informacje53741871
30Prawo lokalne53441843
31Organy49391910
32O Serwisie46471864
©2006 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Biuletyn Informacji Publicznej jest częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

Powered by ICOR