Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biuletyn
Informacji
Publicznej

www.bip.gov.pl
 
Strona główna . Mapa serwisu . Aktualności . Redakcja . Ogłoszenia
O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU PODMIOTOWE:
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia22677012786
2Zamówienia publiczne2161917399
3Podstawa działalności532042619
4Podstawa działalności532042619
5Strona Główna401002557
6Dane GTBS365372231
7Wyniki przetargów218992375
8Aktualności165352307
9Regulaminy143482934
10Jak załatwić sprawę134072441
11Działalność bieżąca120872309
12Opłaty114412085
13Majątek GTBS105762097
14Zarząd104161956
15Rada Nadzorcza93441976
16Zgromadzenie Wspólników89312179
17Organizacja84711907
18Najczęściej odwiedzane strony83122824
19Zarządzenia81421968
20Sytuacja finansowa80421930
21Forma prawna80081889
22Przedmiot działalności78171902
23Akty normatywne71801997
24Informacje nieudostępnione70712048
25Rejestry i ewidencja68581974
26Obsługa techniczna64231963
27Redakcja63512127
28Mapa serwisu61311813
29Informacje57002020
30Prawo lokalne56521992
31Organy52412046
32O Serwisie49511992
©2006 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Biuletyn Informacji Publicznej jest częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

Powered by ICOR