Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biuletyn
Informacji
Publicznej

www.bip.gov.pl
 
Strona główna . Mapa serwisu . Aktualności . Redakcja . Ogłoszenia
O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU PODMIOTOWE:
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia23391613279
2Zamówienia publiczne2217367611
3Podstawa działalności550962765
4Podstawa działalności550962765
5Strona Główna405412703
6Dane GTBS376052363
7Wyniki przetargów227452504
8Aktualności169942425
9Regulaminy147513088
10Jak załatwić sprawę137672571
11Działalność bieżąca124212434
12Opłaty117952208
13Zarząd110022078
14Majątek GTBS109102230
15Rada Nadzorcza98552090
16Zgromadzenie Wspólników92672300
17Organizacja88012065
18Najczęściej odwiedzane strony85492950
19Zarządzenia84652081
20Sytuacja finansowa83402055
21Forma prawna82982011
22Przedmiot działalności81632026
23Akty normatywne74742120
24Informacje nieudostępnione73942163
25Rejestry i ewidencja71762083
26Obsługa techniczna67202098
27Redakcja66302248
28Mapa serwisu64111932
29Informacje59682142
30Prawo lokalne59192121
31Organy54772163
32O Serwisie51932109
33RODO - klauzule informacyjne23182
©2006 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Biuletyn Informacji Publicznej jest częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

Powered by ICOR